Ar Europos Sąjunga ˗ vienas iš Lietuvos saugumo garantų?

Ar Europos Sąjunga ˗ vienas iš Lietuvos saugumo garantų?

Šiomis dienomis žiniasklaidoje, socialiniuose tinkluose bei gyventojų tarpusavio pokalbiuose viena pagrindinių temų ˗ saugumas. Kaimynystėje verdant mūšiams, o žiniasklaidoje propogandai, dažnam sunku susigaudyti, kur yra tiesa, o kur sąmoningai klastojami faktai. Pastarieji įvykiai verčia dar labiau gręžtis ir tampriau bendradarbiauti su Europos Sąjunga ir NATO.

Tik ar šios organizacijos bus mūsų saugumo garantas? Kaip mes patys galime sustiprinti savo politinš ir ekonominš saugumą? Šiomis aktualiomis temomis šių metų rugsėjo 12 d. Lietuvos Respublikos Seime diskutuos ekspertai iš Lietuvos ir Vokietijos.

Į viešą diskusiją „Dešimtmetis Europos Sąjungoje“ organizatoriai kviečia Lietuvos politikus ir ekonomistus, norinčius išgirsti įvairius požiūrius bei išsakyti savo poziciją. Diskusijoje laukiamas aktyvus jaunimas, kuriam svarbi Lietuvos ateitis ir kurie ateityje ketina prisidėti prie šalies politinio ir ekonominio vystymosi.

Visi norintys dalyvauti renginyje iki š. m. rugsęjo 11 d. registruokitės elektroniniu paštu: info@ltdeforumas.lt.

Diskusiją organizuoja asociacija „Lietuvos – Vokietijos forumas“, kartu su Lietuvos Respublikos Seimu, Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerija bei VFR Ambasada Lietuvoje.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*