Lietuvių ir vokiečių susitikimų savaitė

Kviečiame į tarptautinę lietuvių ir vokiečių susitikimų savaitę: konferenciją ir parodas Baltijos jūros regiono gyventojų subalansuoto ekonominio ir kultūrinio bendradarbiavimo galimybės šiandien ir ateityje

2018 m. gegužės 10 – 16 dienomis, Klaipėda

Asociacija Lietuvos – Vokietijos forumas ir Vokietijos – Lietuvos forumas (Vokietija) kviečia į tarptautinę lietuvių ir vokiečių susitikimų savaitę: konferenciją ir parodas “Baltijos jūros regiono gyventojų subalansuoto ekonominio ir kultūrinio bendradarbiavimo galimybės šiandien ir ateityje”.

Svarbiausia renginio dalis – konferencija, kurioje aktualiais klausimais diskutuos verslo, švietimo, turizmo, politikos ir kultūros atstovai bei mokslininkai iš Lietuvos ir Vokietijos.

Norime atkreipti dėmesį į lietuvių ir vokiečių studentų draugiškas krepšinio varžybas, koncertą Teatro aikštėje, moksleivių piešinių parodą prekybos ir pramogų centre BIG ir parodą Herkaus galerijoje, taip pat gegužės mėn. 15 d. nuo 10 val. Klaipėdos senamiesčio verslininkų sąjungos organizuojamą “Vasaros sezono atidarymo šventę”, kuri sukvies miestelėnus ir Klaipėdos miesto svečius į senamiestį.

Tarptautinę lietuvių ir vokiečių susitikimų savaitę: konferenciją ir parodas “Baltijos jūros regiono gyventojų subalansuoto ekonominio ir kultūrinio bendradarbiavimo galimybės šiandien ir ateityje” mes rengiame kartu su partneriais: Klaipėdos miesto savivaldybe, Klaipėdos universitetu, UAB “ANTILĖ”, VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmais ir Klaipėdos senamiesčio verslininkų sąjunga.

Šio renginio metu, kurį įgyvendinti padeda pagrindiniai rėmėjai: AB “DFDS LISCO”, air Baltic, AB KLASCO, IKI -prekybos tinklas, fondas “WestÖstliche Begegnungen”, abiejų valstybių jaunimui bus galima susipažinti su šalimi partnere ir jos kultūra, šalių produktais bei paslaugomis, užmegzti naujus naudingus ryšius.

Daugiau informacijos – Lietuvos – Vokietijos forumo vadovė Rimantė Černiauskaitė: info@ltdeforumas.lt / 861857709

Registruotis į konferenciją nuo balandžio 19 d. iki gegužės 11 d.Registracija 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*