Žalioji energija

Green Energy / Žalioji energija – tai tarptautinių konferencijų ciklas, kuriose Lietuvos ir užsienio verslininkai, politikai ir mokslininkai diskutuoja įvairiomis atsinaujinančių energetikos išteklių ir taupymo klausimais, bei teikia pasiūlymus valdžios institucijoms.

Visuomeninės organizacijos Lietuvos – Vokietijos forumas ir tarptautinis Birutė Galdikas fondas, kartu su Hanze Parlamentu (VFR) ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų Rūmais 2017 m. rugsėjo 25 dieną Vilniuje  surengė ketvirtą tarptautinę žaliosios energijos konferenciją/diskusiją „Atsinaujinančių išteklių energetika: neišnaudotos galimybės ir ateitis“.

 

Šio projekto tikslas – nešališkai pažvelgti į atsinaujinančios energijos tolesnio vystymosi perspektyvas, neišnaudotas specialistų rengimo galimybes šiam sektoriui Lietuvoje, energijos taupymo programas ir projektus bei jų poveikį aplinkai ir pristatyti gerąją praktiką bei naujoves iš Lietuvos ir Vokietijos.

Konferencijos potemės:
• Švietimo sistemos tobulinimas ir mokslinio potencialo didinimas (specialistų rengimas) atsinaujinančių išteklių energetikos sektoriuje;
• Lietuvos energetikos strateginės kryptys ir energetinės nepriklausomybės strategija;

Diskusijoje dalyvavo Energetikos, Švietimo ir moklslo viceministrai, įmonių atstovai bei ekspertas iš Vokietijos.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*